Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

yao 

Beseda se spisovatelkou Markétou Harasimovou

89 fotek 21.3.2017 - zobrazení
Naši žáci 1. a 2. třídy měli dne 21. března možnost už potřetí se osobně setkat s další paní spisovatelkou. Tentokrát je navštívila Markéta Harasimová.
Markéta Harasimová je česká spisovatelka a scenáristka, publikuje také články na webových portálech Psychologie.cz. Je členkou české sekce AIEP, asociace autorů detektivní a dobrodružné literatury.Pochází ze severomoravského Krnova. Je absolventkou obchodní akademie a romány začala vydávat již během studií. Po maturitě pracovala nějaký čas v oblasti obchodu, brzy tuto dráhu opustila a nyní se věnuje pouze literární tvorbě. V současné době žije na jižní Moravě, v Hustopečích u Brna.
Markéta je autorkou knih pro dospělé, ale letos v březnu poprvé vydává knihu pro děti. Sama dětem vyprávěla, že má doma kočičky, a proto ji napadlo napsat knihu o příbězích a dobrodružstvích, které její kočičky prožívají. Postupně děti seznámila s hrdinkami její knížky a přečetla z ní několik úryvků. Tím dětem krásně svou knihu trochu představila a tím děti nalákala, aby si knihu přečetly. Po krátkém povídání děti začaly kreslit každý svou kočičku. Každý kreslil, jak umí, ale myslím, že všem se obrázky povedly. Nakonec děti dostaly od spisovatelky obrázky kočiček z její knížky. Rozloučily se s paní spisovatelkou a jako dík za zorganizování této besedy paní Daniele Bártkové z knihovny děti nechaly v knihovně své nejpěknější obrázky.
Zpracovala Mgr. Karin Davídková
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron