Autorské čtení se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Autorské čtení se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

Popis

Dne 23. září 2016 v Městské knihovně měli žáci 1., 2., 3. a 4. třídy zvláštní zážitek, a to setkání přímo s paní spisovatelkou, jejíž články se stále a pravidelně objevují v čítankách. Zrovna žáci 2. třídy měli v čítance příběh o školním strašidle. K jejich překvapení se tedy nejen seznámili přímo s autorkou tohoto vtipného článku, ale přímo od ní se dozvěděli, že tato knížka o školním strašidle není jediná, ale má i svá pokračování. Spisovatelka Zuzana Pospíšilová měla pro děti připraven krásný program, kde dětem vyprávěla o svých knížkách (mnoho knih bylo vystaveno). Seznámila děti s tím, jak kniha vzniká, děti hádaly, kdo je to grafik a co dělá. Děti si poslechly ukázky z jejich knížek – komu se poštěstí, aby vám četla z knihy přímo její autorka? Společně také děti hádaly v rýmech z knihy Hádám, hádáš, hádáme. V závěru paní spisovatelka dětem rozdala sladkou odměnu a každý žák dostal na památku záložku do knihy – každá byla jiná, s hádankou v rýmech a podpisem autorky.
Děkujeme naší knihovnici Daniele Bártkové, že nám umožnila a zajistila toto příjemné setkání. Opět se potvrdila výborná spolupráce školy a Městské knihovny.
Děkujeme.
Mgr. Karin Davídková

Čtou děti rády? Nebo taky ne? Čtou jim rodiče, babičky, dědové? V pátek 23. 9. 2016 měly možnost děti z 1. stupně ze ZŠ a MŠ Karolinka seznámit se s tvorbou spisovatelky Zuzany Pospíšilové. Paní spisovatelka je jednou z nejuznávanějších autorek dětských knížek a získala za ně řadu ocenění. Pohádky, říkanky, hádanky a rébusy ve své typicky úsměvné podobě oslovují nejen nejmladší generaci. Pohádky jsou věčné, a proto i za relativně krátkou dobu své spisovatelské dráhy, dokázala si autorka získat srdíčko nejednoho školáka. A proč o tom hovořím?
Když nás paní knihovnice uvítala v knihovně a děti se usadili na svá místa, ještě jsme nevěděli, co nás čeká. Paní autorka ihned přirozeně navázala kontakt s dětským publikem a poutavě začala představovat svoji tvorbu. Nebylo to však jen hravé, úsměvné a zábavné, ale také poučné a inspirující. Otevřeli jsme mnoho knížek plných tajemství, co odhalují nám příběhy fantazie. Nezbývá nám, než jen poděkovat autorce, že zavítala mezi nás. Děkujeme paní spisovatelko, děkujeme, že píšete!
Mgr. Ján Takács

Období

23.9.2016

Statistiky

  • 25 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
📅 Fotokalendáře s 30% slevou!
S kódem: Kalendare2021 Akce platí do 31. 1. 2021
Chci získat slevu
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Autorské čtení se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou
Komentáře Přidat