O Medvědí tlapu

Název

Popis

Minulou neděli, 26. 2. 2017, se děti Základní školy a Mateřské školy Karolinka zúčastnily závodů O Medvědí tlapu v obřím slalomu. Závody probíhaly ve Ski Areálu Karolinka. Závodníci byli rozděleni do 6 kategorií. Přestože počasí závodům moc nepřálo, ke startu nastoupilo 44 závodníků. Závodili na lyžích i snowboardech. Mnohé z nich přišli podpořit rodiče i prarodiče. Všichni lyžaři obdrželi drobné dárky, vítězové dostali diplomy, medaile a ti nejlepší i plakety. Všem závodníkům přišla blahopřát i paní starostka, Marie Chovanečková.
Hlavním sponzorem a organizátorem byl SKI AREÁL KAROLINKA – pan Honza Dudek. Dalšími organizátory byl ing. Michal Kořenek, Martin Balcar, Mgr. Daniela Detriková a Mgr. Alena Ondrušová. Mezi sponzory patří i Crystalex a.s.odštěpný závod Sklárna Karolinka, ZŠ a MŠ Karolinka, Sklenářství Horák, Tanari M+M a Stavební kování. Trať připravili rodiče dětí – Ing. Michal Kořenek, Martin Balcar, Pavel Horák a Roman Škarka. Při prezentaci pomáhaly pedagožky Mgr. Blanka Kristianová a Mgr. Karin Davídková. Časomíru zodpovědně zajišťovali Laďa Huňař a Aleš Závorka z lyžařské školy S.W.A.H. z Dolní Bečvy. Pan Karel Palička, coby zdravotník, byl během závodů bez práce, což je dobře. Závodníci dorazili do cíle bez zranění, i když se nějaké pády na sjezdovce objevily. Celý závod moderoval Vojta Vašut.
Organizátoři i závodníci se už nyní těší na další ročník závodů O Medvědí tlapu.