Atletika žáků I. stupně

Název

Popis

V pátek 9. 6. 2017 se konalo ve Velkých Karlovicích okrskové kolo atletické všestrannosti žáků I. stupně. Okrsku se zúčastnilo celkem šest škol. Školu vždy reprezentovali chlapec a dívka z každé třídy I. stupně. Závody probíhaly za ideálního počasí a každý reprezentant školy vložil do sportovního zápolení veškeré své úsilí. V kategorii děvčat skončilo naše družstvo na pátém místě, chlapci vybojovali pěkné třetí místo a postoupili do okresního finále, které proběhne 13. 6. 2017 ve Valašském Meziříčí. Tomáš Koňařík skončil celkově na 2. místě. Školu reprezentovali Marián Plánka a Michaela Koňaříková (1.tř.), Jaroslav Moudrý a Martina Pašková (2.tř.), Antonín Balcar a Lucie Krutílková (3. tř.), Vít Vendl a Marie Korytářová (4. tř.), Tomáš Koňařík a Eva Koláčková (5.tř.). Děkujeme účastníkům za vzornou sportovní reprezentaci školy.